Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0