Titles you rated
- Extreme FestivalRated ★ 0.5
Rough NightRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
CluelessRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
LoganRated ★ 2.5