Titles you rated
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 3.5
Sweetness & LightningRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 5.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 3.0- 視覚探偵 日暮旅人(2017年)Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 2.5
Pops Loves Kawaii StuffRated ★ 5.0- 학교의 계단Rated ★ 2.0