Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Room No.7Rated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0