Movies
Ratings
63
TitanicRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Little Black DressRated ★ 5.0