Movies
Ratings
49
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0