Titles you rated
Only the BraveRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 1.5
Battleship PotemkinRated ★ 4.5
A Fish Called WandaRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
HairRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0