Movies
Ratings
67
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0