Movies
Ratings
110
The Truman ShowRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0