Titles you rated
MasqueradeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 0.5
Shallow HalRated ★ 3.0
GantzRated ★ 1.0
Scarlet InnocenceRated ★ 0.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 1.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5