Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
In Between SeasonsRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Love, SimonRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5