Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5