Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0