Titles you rated
Castle in the SkyRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
Life is FruityRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 3.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5