Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5