Series
Ratings
62
The Greatest LoveRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 1.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 1.5
High School King of SavvyRated ★ 1.5
Witch's RomanceRated ★ 1.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Glamorous TemptationRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0