Series
Ratings
15
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
In Time With YouRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0