Titles you rated
This Means WarRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0