Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0