Movies
Ratings
66
Cadillac RecordsRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0