Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0