Titles you rated
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
The Fox FamilyRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5
HeartbeatRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 2.5