Titles you rated
Louder Than BombsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.5
John WickRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
MementoRated ★ 4.0