Series
Ratings
42
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5