Movies
Ratings
212
Mean GirlsRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
MementoRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0