Series
Ratings
100
Into the NightRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The World's Most Extraordinary HomesRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0