Titles you rated
Bloom Into YouRated ★ 4.5
Akiba Maid WarRated ★ 4.5
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 3.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 3.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 4.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5- K-ON!!Rated ★ 3.5
AnotherRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5- The Future DiaryRated ★ 4.0