Titles you rated
Point BreakRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
GoosebumpsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5