Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
ColetteRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0