Titles you rated
Hidden FaceRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5