Titles you rated
The WhirlwindRated ★ 4.5
GlitchRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The RainRated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 3.5
My Golden LifeRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.0
LiveRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5