Series
Ratings
107
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
6 from HiGH&LOW THE WORSTRated ★ 2.5
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Together: Treble WinnersRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5- Street Man FighterRated ★ 4.0
- Roundtable Plus Season 1Rated ★ 4.0
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.0- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0- UV Syndrome BeginsRated ★ 5.0
- UV SyndromeRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0