Series
Ratings
29
Reply 1988Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
SmallvilleRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5