Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0