Movies
Ratings
234
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.0