Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0