Titles you rated
84 Charing Cross RoadRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 4.0
RecalledRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
FridaRated ★ 3.5
Laplace's WitchRated ★ 3.5
Dilili in ParisRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 5.0
KlausRated ★ 5.0