Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 1.0
Tabloid TruthRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
CouplesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0