Movies
Ratings
269
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Enemies In-LawRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0