Titles you rated
Melody of LoveRated ★ 2.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 1.5
Jang Hee BinRated ★ 4.5
Ruby RingRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Witch Yoo HeeRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0