Titles you rated
World War ZRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The NeighborsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 0.5
ValkyrieRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
Shanghai NoonRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 3.0