Movies
Ratings
73
ShrekRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 2.0
Sliding DoorsRated ★ 3.0
Indian SummerRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.0
TransformersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
The Company You KeepRated ★ 3.0