Series
Ratings
230
Long VacationRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
My Secret TerriusRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
DevsRated ★ 3.5