Series
Ratings
224
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
- Flames of DesireRated ★ 2.0
- BossRated ★ 3.0
- SoulmateRated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 2.5
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 1.0
All About My RomanceRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0