Movies
Ratings
245
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Blood: The Last VampireRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0