Series
Ratings
51- The Hour Season 2Rated ★ 4.0
- Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
- Flesh and BoneRated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5