Titles you rated
The ActRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0- The CravingsRated ★ 3.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0