Movies
Ratings
96
My Name Is KhanRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 4.0
The White StormRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The GhostRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0- Pitch HighRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0