Titles you rated
Secrets in the LatticeRated ★ 5.0
Hidden LoveRated ★ 5.0- GEEKSRated ★ 4.5
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 5.0
Detective LRated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 5.0
Oh! My EmperorRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Midnight Occult Civil ServantsRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Hotel ConciergeRated ★ 1.0
Ever NightRated ★ 2.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 1.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 1.5
Three DadsRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 1.5- The CravingsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5