Movies
Ratings
301
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
My WayRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Brick MansionsRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
CartRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 3.5